מתחם תצוגה: קיבוץ גליל ים, הרצליה.

09-9550595

בלוג

עמוד הבית / מאמרים / עבודות עץ לגינה

עבודות עץ לגינה
עבודות עץ לגינה

הישראלים אוהבים לארח זה ידוע, אך כיום אנו עדים לכך שעיצוב החצר הולך ותופס מקום של כבוד אצל רבים, שבעבר התמקדו בעיצוב הבית ולא תיארו לעצמם כמה אפשרויות מקסימות עומדות בפניהם בכל הנוגע לעיצוב וריהוט הגן.

אחת הדרכים היפות והפרקטיות לעבודות מעץ לגינה היא דקים, כל מי שמבקש מראה חמים, קלאסי ואסתטי ימצא כי הדק הוא הפתרון המושלם עבורו, היופי והתחזוקה הפשוטה משדרגים את הדק מהווים פתרון מושלם.

בבלקוני ריהוט גינה אנו מתקינים דקים, מתקינים פרגולות, מתקינים גדרות מעץ, דק איפאה, דק אורן, דק טיק בורמזי, דק בהתקנה נסתרת, דק ללא ברגים, דק לגינה, דק לבריכה, פרגולה גושנית, הצללה מעץ ועוד מגוון פרטי עיצוב גינה מהממים.

לבחירה נכונה של העץ הנכון עבור ריהוט הגן שלנו יש משמעות גבוהה ביותר. העץ הינו חומר חי ונושם, הסופג לחות גם לאחר שהוא נכרת למשך שנים רבות.

ישנם כמובן עצים הסופגים יותר לחות, וכאלו הסופגים פחות.
עצים גושניים למשל כגון עץ אגוז או אלון, הם חומרי גלם מעולים עבור רהיטי גן שונים ויכולים להעניק חיי מוצרים ארוכים למגוון רחב של מוצרים.

מוצרי ריהוט כמו: מערכות ישיבה חיצוניות, פינות אוכל לגינה, כסאות, שולחנות ואף גם יכולים להתאים בתור ארונות. ניתן גם להשתמש בעצים גושניים גם למטבחים ואפילו לחדרי אמבטיה. עצים רכים למשל כגון עץ אורן, ארז או אשוח, הם עצים רגישים ביותר ללחות. בעצים אלו כמו כן גם ניתן להשתמש בתור רהיטי גן, למרות שעמידותם נמוכה יותר מאשר הגושניים, ובמידה והם מטופלים נכון, עצים אלו יכולים להתנפח ולהרס במהירות רבה מאוד. בין אם אתם מתכוונים לבחור בין עצים גושניים או רכים, חשוב ביותר לטפל בהם לכל אורך השנה, בין אם זה באמצעות צביעה, מריחת שמנים, או חומרים ייעודיים.

לחצו לפרטים נוספים והצעת מחיר אטרקטיבית  או חייגו 09-955-0595

נשמח לעמוד לשירותכם

עדכונים לגבי מבצעים קולקציות חדשות ועוד

אחת לחודש, ישירות למייל נעביר לכם עדכונים חמים מתחום עיצוב הגן, דילים למבצעים בלעדיים לחברים שלנו ועוד הפתעות