מתחם תצוגה: קיבוץ גליל ים, הרצליה.

09-9550595

בלוג

עמוד הבית / ראשי / ריפוד לריהוט גן – כיצד בוחרים אותו נכון?

ריפוד לריהוט גן – כיצד בוחרים אותו נכון?
ריפוד לריהוט גן – כיצד בוחרים אותו נכון?

כיצד בוחרים ריפוד לריהוט גן? מה מאפיין בחירה זו, וכיצד ניתן לדעת שעשינו את הבחירה הנכונה? כל מה שרציתם לדעת על ריפוד לריהוט גן מרוכז לכם כעת במאמר אחד. מעתה כל אחד יכול לבחור בקלות את הריפוד שמתאים לצרכים שלו.

כפי שוודאי שמתם לב, ריפוד לריהוט גן ניתן לראות כיום בפריטי ריהוט רבים בין אם אצלכם בבית ובין אם אצל חברים או מכרים. כדי לתת מענה לתהיות השונות הנוגעות לשאלות כמו איזה ריהוט כדאי לבחור? האם כדאי שהריהוט יכלול ריפוד? וכיצד מבצעים את הבחירה נכונה? – אנו מעלים בפניכם סוגיות אליהן יש לשים דגש טרם הבחירה.

ריפוד לריהוט גן – מהו ריפוד קבוע, ומתי בדרך כלל בוחרים אותו?

ריפוד לריהוט גן בפורמט קבוע מהווה חלק בלתי נפרד מהכיסא, כאשר הסרתו תשאיר את הכיסא "ערום", פשוטו כמשמעו. לדוגמה: כיסא מראטן. הראטן הוא גם החומר שמרכיב את הכיסא והוא גם הריפוד שלו, בשל רכותו. דוגמה נוספת היא טקסטילן שנמצא במושב של כיסא אלומיניום. בדרך כלל מי שבוחר רהיטים כאלו יהיו משפחות אשר מחפשות את הנוחות האולטימטיבית ואשר סגנון עיצובי זה, קוסם להן. אלומיניום וטקסטילן יתיישבו בדרך כלל היטב עם חצר מודרנית וראטן יהיה טוב לחצר אינטימית וקטנה בעלת צביון כפרי. אף על פי שכיום, ניתן למצוא את החומר הקלוע גם בצבעים מודרניים ובמגוון דגמים נבחרים.

ריפוד שניתן להסיר: מדוע סוג זה של ריפוד לריהוט גן נחשב למבוקש מאד?

ריפוד "נייד" משמש כתוספת לריהוט גן. ניתן לשלבו על כסאות פלסטיק וכורסאות כמו למשל דגם "אריה" וכורסת "ריו". לרוב, מדובר בבד כותנה או בבד סינטטי, בדים אשר הינם אופטימליים להצבה בחוץ ובעלי עמידות בפני כתמים. את הריפוד לריהוט גן במקרה הזה, יהיה ניתן להסיר בעת הצורך ולהחזיר כשהכיסא נמצא בשימוש. בנוסף, ניתן ומומלץ גם לכבס ולאחסן אותו בימות החורף הגשומים.

נדנדות לגינה ובחירת הריפוד שלהן

כיום – כל נדנדה לגינה מגיעה עם סט ריפוד לריהוט גן. בדגמים השונים כמו "גולף" ו- "גרדן" מברזל או "בולד" מאלומיניום ניתן לבחור את הריפוד מתוך גוונים וצבעים שונים. בנדנדת העץ, לעומת זאת, הריפוד אינו קיים, אך ישנו גגון מרופד בצבע אופווייט. את צבע הריפוד יש לבחור על פי מתווה הגן, הגוונים השולטים בו והאביזרים שיש בו: דקים ודשא, רצפה משיש וכדומה.

כמובן שבמידה ואתם זקוקים לייעוץ בנושא ריפוד לריהוט גן, הרי שאתם יכולים לפנות לחנות הרהיטים הקרובה ולבקש ממוכרי החנות טיפים ועזרה מקצועית.

עדכונים לגבי מבצעים קולקציות חדשות ועוד

אחת לחודש, ישירות למייל נעביר לכם עדכונים חמים מתחום עיצוב הגן, דילים למבצעים בלעדיים לחברים שלנו ועוד הפתעות